Relacje z klientami Biznesowymi

Nauczyliśmy się ciężko pracować pod presją, a zarazem nawiązywać dobry kontakt z Klientami. Na wstępie staramy się zrozumieć Wasze potrzeby i dzięki takiemu nastawieniu skutecznie rozwiązywać problemy, z którymi do nas przyszliście.

Takie podejście pozwala nam, wychodzić z inicjatywą nowych, korzystnych rozwiązań oraz identyfikować potencjalne zagrożenia. Nie ograniczamy się do zwykłego przytoczenia przepisów, lecz staramy się zaproponować praktyczne rozwiązanie każdego problemu oraz pomóc w osiągnięciu pożądanego celu. Proponujemy indywidualne, praktyczne rozwiązania uwzględniające zarówno aspekty prawne, podatkowe i korzyści oraz potencjalne zagrożenia gospodarcze.

Doświadczenie uczyniło z nas ekspertów w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, przy czym nadrzędnym naszym celem, jaki chcemy osiągnąć dla Klienta, jest optymalizacja unikania ewentualnych przyszłych problemów. Wiemy, że lepiej jest zwrócić się do specjalisty na etapie planowania jakiegokolwiek projektu, czy pojedynczej transakcji, niż próbować rozwiązywać chociażby najmniejszy, ale już nabrzmiały problem. Czynnie uczestnicząc w działalności gospodarczej, doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów biznesowych. Dlatego zawsze staramy się dostarczyć to, czego oczekujecie : optymalnych rozwiązań Waszych konkretnych problemów.

Relacje z osobami fizycznymi

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ewentualny spór prawny jest to dla Was stanem kryzysowym, potęgującym napięcie i stres. Przypuszczamy, że z tym problemem czujecie się co najmniej niekomfortowo, a często bezradnie. Zapewniamy Was, że z boku Wasza sytuacja wygląda inaczej niż ją oceniacie.

Uważamy, że nie ma sytuacji, w której nie można dostrzec pozytywów, a każdy kryzys ma swoje rozwiązanie. Dlatego nie ma beznadziejnych spraw, jednak są beznadziejne oczekiwania. Zawsze kierujemy się zasadą rozwiązania kryzysu, a nie kurczowego trzymania się beznadziejnych oczekiwań, co prowadzi tylko do zwiększania i powielania problemów.

Powyższe założenia, jak brutalnie by one nie brzmiały, to każdorazowo pozwalają, nam z danej sytuacji w jakiej się znaleźliście, wypracować dla Was maksimum korzyści– często uzyskanie więcej, oznacza utopię i nieracjonalne chciejstwo. Oczywiście nie osiągniemy tego sami.

Z naszej strony oferujemy Wam zespół specjalistów w swoich dziedzinach, często z ćwierćwiecznym doświadczeniem w branży. Od Ciebie oczekujemy abyś nie ograniczał/a naszych rozwiązań, ale żebyś to mógł/a uczynić musisz zderzyć się z prawdą faktów, które doprowadziły Cię do dzisiejszej sytuacji. Często ten opór jest główną przyczyną małej skuteczności w rozwiązywaniu Waszych problemów.

Nasza skuteczność wynika z otwartej komunikacji, niepozostawiania niedomówień i przemilczeń. Naszym zadaniem jest rozwiązać problem, nie chcemy oceniać powodów jego zaistnienia- to nie nasza sprawa. Ocena powodów zaistnienia dzisiejszej Waszej sytuacji nie skrywa potrzebnych nam rozwiązań, więc jest dla nas, bezużyteczna. Dla Was jest wartością, gdyż jej trafna ocena ustrzeże Was przed ponownym kryzysem i powielaniem starych błędów.

Jeżeli odpowiada Ci takie podejście zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontakt na podane numery. Po zakwalifikowaniu sprawy przez szefa biura kancelarii zostanie przydzielony Ci odpowiedni Partner odpowiadający za określony obszar prawa.