Kariera i współpraca

Kancelaria Spółki Alter Locus stawia na nieustanny rozwój, w tym poszerzanie grona wybitnych prawników o specjalistycznej wiedzy i dużych osiągnięciach, a także budowie odpowiedzialnej kadry administracyjnej i specjalistów z innych dziedzin.

Pozostajemy otwarci na współpracę i wszelkie nowe inicjatywy. Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji prosimy o przesłanie CV ( wraz ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego na adres:

Alter-Locus Sp. z o.o.
ul. Królewiecka 21B
82-300 Elbląg

W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie oświadczenia o wyrażaniu zgody na przetwarzanie przez Alter-Locus Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu przy ul. Królewieckiej 21B, Państwa danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.10.926 ze zmianami).

Nawiążemy współpracę:

z inwestorami: oferujemy możliwość lokowania nadwyżek finansowych w portfel wierzytelności. Stopy procentowe są adekwatne do ryzyka biznesowego.

z adwokatami i radcami prawnymi oraz osobami związanymi z szeroko rozumianym doradztwem gospodarczym, którzy obsługują  Klientów zagrożonych windykacją i egzekucją, a chcieliby skorzystać z naszych rozwiązań w tym zakresie.