O NASZYCH RELACJACH Z KLIENTAMI

O kancelarii Alter-Locus

Doświadczenie uczyniło z nas ekspertów w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, przy czym nadrzędnym naszym celem, jaki chcemy osiągnąć dla Klienta, jest optymalizacja unikania ewentualnych przyszłych problemów.

Wiemy, że lepiej jest zwrócić się do specjalisty na etapie planowania jakiegokolwiek projektu, czy pojedynczej transakcji, niż próbować rozwiązywać chociażby najmniejszy, ale już nabrzmiały problem.

Z naszej strony oferujemy Wam zespół specjalistów w swoich dziedzinach, często z ćwierćwiecznym doświadczeniem w branży. Nasza skuteczność wynika z otwartej komunikacji, niepozostawiania niedomówień i przemilczeń. Naszym zadaniem jest rozwiązać problem, nie chcemy oceniać powodów jego zaistnienia.

Nasza Kancelaria

Zasady współpracy

Oferujemy współpracę zarówno podmiotom gospodarczym (spółkom prawa handlowego, osobom prowadzącym działalność gospodarczą) i osobom fizycznym. Nasza współpraca z Klientem może być traktowana jako stała obsługa lub doraźna pomoc.

Stała obsługa obejmuje kompleksowe prowadzenie spraw prawnych danego podmiotu lub zajmowanie się jedynie wybranym obszarem jego działalności.

Doraźna pomoc polega na świadczeniu usługi prawnej jedynie w zakresie zadanego nam problemu, np. zastępstwie procesowym, analizie konkretnej sprawy i sporządzeniu dla niej opinii prawnej, prowadzeniu negocjacji oraz opracowaniu umowy, itp.


O naszych relacjach z klientami

Nauczyliśmy się ciężko pracować pod presją, a zarazem nawiązywać dobry kontakt z Klientami. Na wstępie staramy się zrozumieć Wasze potrzeby i dzięki takiemu nastawieniu skutecznie rozwiązywać problemy, z którymi do nas przyszliście.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ewentualny spór prawny jest to dla Was stanem kryzysowym, potęgującym napięcie i stres. Zapewniamy Was, że z boku Wasza sytuacja wygląda inaczej niż ją oceniacie.

Nie ograniczamy się do zwykłego przytoczenia przepisów, lecz staramy się zaproponować praktyczne rozwiązanie każdego problemu oraz pomóc w osiągnięciu pożądanego celu. Proponujemy indywidualne, praktyczne rozwiązania uwzględniające zarówno aspekty prawne, podatkowe i korzyści oraz potencjalne zagrożenia gospodarcze.

Nasze pozostałe usługi

  • Nieruchomośći
  • Odszkodowania

Oferujemy pomoc przy przeprowadzaniu transakcji dotyczących nieruchomości będących nie tylko w aktualnej ofercie, ale także samodzielnie przez klienta wybranej. Gwarantujemy sprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Pomoc pośrednika pozwala w znacznym stopniu ograniczyć, niebezpieczeństwa związane z obrotem nieruchomościami – wiedza na temat dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji może okazać się bardzo przydatna.

  • kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości - domy, mieszkania, działki, biura, lokale użytkowe,
  • pomoc prawna przy zakupie nieruchomości,
  • ustalania stanu prawnego oraz obciążeń nieruchomości.

Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne im odszkodowania, zadośćuczynienia i inne świadczenia za doznane przez nich obrażenia ciała lub za śmierć osoby bliskiej.

Udzielamy pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Wspieramy naszych Klientów w dochodzeniu rekompensaty finansowej z tytułu doznanych szkód. Reprezentujemy poszkodowanych w negocjacjach z zakładem ubezpieczeń, pracodawcą, sprawcą kolizji i innymi podmiotami odpowiedzialnymi za szkody.